#GOŚĆWDOM Zbiórka na bezpieczną przystań dla uchodźczej rodziny z dziećmi

01/12/2019

 

Wyobraź sobie, że trafiasz do obcego kraju. Nie znasz języka, zupełnie nie orientujesz się w przepisach, nikogo nie znasz. Rozpaczliwie szukasz pracy i mieszkania. Czy chciałbyś, żeby ktoś podał pomocną dłoń tobie i twoim dzieciom w tym pierwszym, najtrudniejszym czasie? Weź udział w akcji #gośćwdom i przekaż darowiznę w dowolnej wysokości. Każda kwota ma znaczenie, bo każda wpłata to dowód na to, że polska gościnność jest wciąż żywa. Dziękujemy!

Wierzymy w to, że polska gościnność nie jest przebrzmiałym hasłem i dlatego zapraszamy Was do udziału w naszej przedświątecznej zbiórce. Zbieramy pieniądze na gościnny, bezpieczny dom dla uchodźczej rodziny z dziećmi, a konkretnie: opłacenie przez pół roku wynajmu i wyposażenie 2-pokojowego mieszkania w Bydgoszczy.

Rodziny, które zwracają się do nas z prośbą o wsparcie, trafiają do Polski i nie mają poza osobistymi rzeczami dosłownie nic. Żeby móc stanąć na nogi, znaleźć pracę i osiągnąć samodzielność w naszym kraju, potrzebują wsparcia. 19 500 zł – tyle musimy zebrać, aby móc wyposażyć 2-pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy w najpotrzebniejsze meble i sprzęty oraz pokryć koszty wynajmu takiego mieszkania na pół roku, zanim rodzina będzie w stanie samodzielnie utrzymać się w Polsce i zacząć tutaj nowe życie. Bez Was nie będzie to możliwe.

Prosimy, pokażcie polską gościnność wpłacając dowolną kwotę na ten cel. Będziemy jeszcze bliżej tego celu, jeśli staniecie się Ambasadorami Gościnności i zaprosicie do zbiórki jedną znajomą osobę, o której wiecie, że zawsze można na nią liczyć, kiedy ktoś potrzebuje pomocy.


Jeśli przekażesz 20 zł lub więcej – dołożysz swoją cegiełkę do domu, który zapewni rodzinie z dziećmi bezpieczny start w Polsce.


Jeśli przekażesz 50 zł – kupimy rodzinie komplet naczyń lub pościel, a Ty przyczynisz się do tego, by w tym mieszkaniu zapanowała domowa atmosfera, której najbardziej potrzebują dzieci.


Jeśli przekażesz 200 zł – będziemy mogli kupić łóżeczko dziecięce lub inne niezbędne sprzęty, dzięki czemu rodzina będzie mogła poczuć się jak domu.


Jeśli przekażesz 2000 zł – zostaniesz Honorowym Gospodarzem tej rodziny i zapewnisz jej miesiąc bezpiecznego życia (koszt wynajmu i opłat mieszkania w Bydgoszczy przez miesiąc).


Możesz przekazać darowiznę on-line lub robiąc tradycyjny przelew na konto: FUNDACJA EMIC Numer konta: 91 1020 5011 0000 9502 0292 5972 z dopiskiem „darowizna gość w dom”

Przekaż darowiznę #wsadź nas za kratki

Drodzy Przyjaciele i Przyjaciółki Fundacji Emic,  

do naszego toruńskiego biura przy ul. Klonowica włamali się dziś złodzieje i ukradli laptopy oraz inne cenne rzeczy.
Potrzebujemy zebrać jak najszybciej około 4000 złotych, żeby zabezpieczyć nasze biuro. Prosimy o darowiznę.

Możesz przekazać darowiznę klikając w wybraną kwotę poniżej lub robiąc tradycyjny przelew na konto:
Nazwa odbiorcy: FUNDACJA EMIC
N
umer konta: 91 1020 5011 0000 9502 0292 5972
tytuł przelewu: zabezpieczenie okien

Przekaż darowiznę #wsadź nas za kratki

20 zł

pomoże nam kupić 1/20 kraty zabezpieczającej na jedno okno 

Przekaż darowiznę #wsadź nas za kratki

50 zł

cegiełka, dzięki której kupimy 1/8 kraty zabezpieczającej na jedno okno 

Przekaż darowiznę #wsadź nas za kratki

100 zł

to 1/3 kosztów montażu jednego zabezpieczenia na okno