Oferta współpracy

18/10/2021

Specjalista/specjalistka ds. informacji i promocji.

Fundacja Emic poszukuje osoby, która wesprze nasze działania komunikacyjne i promocyjne w rozpoczynającym się projekcie „Organizowanie społeczności migrantów i migrantek w woj. kujawsko-pomorskim”.

Zadania na stanowisku:

  • realizacja planu działań komunikacyjnych projektu, w tym:
  • dotarcie do liderów i liderek społeczności migranckich z województwa kujawsko-pomorskiego
  • informowanie, promocja i zachęcenie do udziału w działaniach fundacji wśród migrantów i migrantek z województwa kujawsko – pomorskiego
  • promocja działań wśród instytucji publicznych z województwa kujawsko-pomorskiego
  • przygotowanie treści na stronę internetową oraz do mediów społecznościowych
  • udział w superwizjach i spotkaniach zespołu

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego
  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego i/lub angielskiego
  • lekkości pióra oraz znajomości social mediów, z których korzystają migranci i migrantki
  • umiejętności projektowania prostych grafik na stronę internetową i social media

Mile widziane będzie:

  • bycie „influencerem_ką/liderem_ką” w środowiskach migranckich
  • doświadczenie w pracy/wolontariacie w promocji/komunikacji
  • wiedza o wyzwaniach osób z doświadczeniem migracyjnym mieszkających w województwie

Co oferujemy:

  • umowę zlecenia lub umowę o współpracy w okresie 08.11.2021 – 31.07.2023 roku (21 miesięcy)
  • planowany czas zaangażowania: 30 godzin/mc (realny czas pracy dostosowany będzie do dynamiki działań w projekcie, np. w jednym miesiącu będzie to 50 godzin a w kolejnym 10 godzin). Rozliczenie na podstawie faktycznie przepracowanych godzin.
  • stawka godzinowa: 35 zł brutto brutto na godzinę z możliwością podwyżki
  • możliwość pracy hybrydowej (zdalnie i stacjonarnie w biurze fundacji w Toruniu)

Wybór ofert:

  1. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) wraz z zadaniem rekrutacyjnym.
  1. Prosimy o wysłanie CV oraz odpowiedzi na zadanie rekrutacyjne na adres sylwia.zulewska@emic.com.pl, w tytule wpisując „specjalista/specjalistka ds. informacji i promocji” do dnia 31.10.2021 r.
  2. Z wybranymi osobami skontaktujemy się w dniach 01.11 – 3.11.2021 r. rozmowy (stacjonarnie lub zdalnie) odbędą się w dniach 4 – 7.11.2021 r.
  3. Rozpoczęcie współpracy: drugi tydzień listopada 2021.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Projekt „Organizowanie społeczności migrantów i migrantek w woj. kujawsko-pomorskim” jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

 Obraz1

Przekaż darowiznę

Drodzy Przyjaciele i Przyjaciółki Fundacji Emic,

naszą misją  jest wspieranie migrantów i migrantek w osiąganiu samodzielności w Polsce. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy konkretnego człowieka i jego potrzeby, zarówno osobę do której kierujemy swoją ofertę, jak i osobę tego wsparcia udzielającą. Możesz przekazać darowiznę klikając w wybraną kwotę poniżej lub robiąc tradycyjny przelew na konto:

Nazwa odbiorcy: FUNDACJA EMIC
N
umer konta: 91 1020 5011 0000 9502 0292 5972

20 zł

Cegiełka do domu, który zapewni rodzinie z dziećmi bezpieczny start w Polsce

50 zł

Godzina korepetycji dla dzieci i młodzieży

200 zł

Zakup kompletu naczyń lub pościeli dla rodziny, aby mogła poczuć domową atmosferę

Samodzielnie wpisuję kwotę, którą chcę przekazać w ramach polskiej gościnności.