Praca dla nauczycielki/a

14/07/2022

TORUŃ i BYDGOSZCZ Poszukujemy nauczycielki/a języka polskiego z doświadczeniem uczenia młodzieży lub dorosłych migrantów/migrantek lub lektorki/a języka polskiego jako obcego.

Warunki:

  • Termin realizacji kursu: 1.08.2022 – 30.09.2022 roku.
  • Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa - Toruń, ul. Młodzieżowa 31a oraz

Bydgoszcz ul. Fordońska 74 (możliwa forma hybrydowa)

  • Forma: umowa zlecenie, stawka za jedną godzinę lekcyjną = 75 zł bb

Zakres obowiązków:

  • Zdiagnozowane poziomu uczestników i uczestniczek kursu przed jego rozpoczęciem
  • Przedstawienie programu kursu języka polskiego Zleceniodawcy przed rozpoczęciem zajęć
  • Poprowadzenie kursu języka polskiego w wymiarze 15 godzin lekcyjnych w tygodniu, przez kolejno następujące po sobie 4 tygodnie.
  • Zbieranie podpisów na listach obecności podczas zajęć.

Fundacja Emic wraz z partnerem Wyższą Szkołą Bankową zapewnia wszelkie niezbędne materiały potrzebne do poprowadzenia kursu. Nie pokrywamy innych kosztów związanych z realizacją zadania (np. dojazdu).

Kurs poprowadzony zostanie dla łącznej grupy 33 osób w Toruniu i w Bydgoszczy, mających status studentki/a na ukraińskiej uczelni w roku akademickim 2021/2022 i przebywających w Polsce.

Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca 2022 roku.

Link do zgłoszeń: https://forms.office.com/r/c3CB7vLnDi

Przekaż darowiznę

Drodzy Przyjaciele i Przyjaciółki Fundacji Emic,

naszą misją  jest wspieranie migrantów i migrantek w osiąganiu samodzielności w Polsce. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy konkretnego człowieka i jego potrzeby, zarówno osobę do której kierujemy swoją ofertę, jak i osobę tego wsparcia udzielającą. Możesz przekazać darowiznę klikając w wybraną kwotę poniżej lub robiąc tradycyjny przelew na konto:

Nazwa odbiorcy: FUNDACJA EMIC
N
umer konta: 91 1020 5011 0000 9502 0292 5972

Foreign transfers:

DOLAR:  BIC SWIFT BPKOPLPW IBAN PL 86 1020 5011 0000 9302 0384 4362

EURO:  BIC SWIFT BPKOPLPW IBAN PL 81 1020 5011 0000 9502 0384 4354

PL:  BIC SWIFT  BPKOPLPW 91 1020 5011 0000 9502 0292 5972

20 zł

Cegiełka do domu, który zapewni rodzinie z dziećmi bezpieczny start w Polsce

50 zł

Godzina korepetycji dla dzieci i młodzieży

200 zł

Zakup kompletu naczyń lub pościeli dla rodziny, aby mogła poczuć domową atmosferę

Samodzielnie wpisuję kwotę, którą chcę przekazać w ramach polskiej gościnności.