контакт

Фонд Еміка в Торуні

Фонд Еміка в Бидгощі

Контакти з окремими особами з команди Фонду

emic@emic.com.pl - якщо ви не знаєте, куди саме направити свій запит, пишіть сюди. Ми перешлемо ваш електронний лист відповідній особі.
opinie@emic.com.pl - Висловіть свою думку! Будь ласка, надсилайте будь-які зауваження та коментарі, як позитивні, так і негативні, на вказану електронну адресу. Дякую тобі!

Координатори проекту

maria niemyjska
Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.pl
sylwia antonowicz
Sylwia Antonowicz
sylwia.antonowicz@emic.com.pl
Projekt bez nazwy11 v2
Przemysław Wyciechowski
przemyslaw.wyciechowski@emic.com.pl
Projekt bez nazwy12
Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl

Співпраця зі школами

Joanna Pankowska
Joanna Pankowska
joanna.pankowska@emic.com.pl
tatiana szymanska
Консультант з питань освіти Tatiana Szymańska
+48 512 148 661
tatiana.szymanska@emic.com.pl
Projekt bez nazwy10
Консультант з питань освіти Tetiana Veksler
+48780 646 770
tetiana.veksler@emic.com.pl

Інформаційно-консультаційний пункт у Бидгощі

Інформаційно-консультаційний пункт у Бидгощі

Iryna Karankievich
Iryna Karankievich
iryna.karankievich@emic.com.pl

Просування та збір коштів

katarzyna margalska sedziak
Katarzyna Margalska-Sędziak
+48 511 176 007
katarzyna.margalska@emic.com.pl

Правова допомога

Психологічний супровід

Yuliia Koleshko
Yuliia Koleshko
yuliia.koleshko@emic.com.pl
Svietlana Soboleva
Svietlana Soboleva
svetlana.soboleva@emic.com.pl
Yuliia Potseluieva
Yuliia Potseluieva
yulya.potselueva@emic.com.pl

Бухгалтерія

maria niemyjska
Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.pl

Адміністрація

radoslaw wyciechowski
Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl

Кар'єрний радник

wieslaw piekarski
Wiesław Piekarski
wieslaw.piekarski@emic.com.pl

Design and implementation: Symbioza