Kontakt

Fundacja Emic w Toruniu

  • ul. Klonowica 40/1,
    87-100 Toruń

  • +48 507 412 653

  • emic@emic.com.pl

  • Biuro na ul. Klonowica 40/1, Toruń pracuje:

    • Poniedziałki: 8:00-16:00
    • Wtorki: 8:00-16:00
    • Środy: 8:00-18:00
    • Czwartki: 8:00-16:00
    • Piątki: 8:00-14:00

Fundacja Emic w Bydgoszczy

Poradnictwo prawne dla cudzoziemców spoza UE: 

  • Wsparcie Prawne w Toruniu, ul. Klonowica 40/1: Katarzyna Olszewska – kontakt w języku polskim i angielskim; e-mail: katarzyna.olszewska@emic.com.pl; skype: Prawnik Emic; FB: Emic Online. Video/czat po wcześniejszym umówieniu sie, telefon: 798 312 502
  • Wsparcie Prawne w Bydgoszczy, ul. Gdańska 128: Łukasz Lewandowski - kontakt w języku polskim i angielskim; e-mail:lukasz.lewandowski@emic.com.pl, telefon: 501 186 804
  • Wsparcie Prawne w Bydgoszczy, ul. Konarskiego 1-3, budynek C, I piętro pokój 136
    Siedziba Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego: Łukasz Lewandowski - kontakt w języku polskim i angielskim; e-mail:lukasz.lewandowski@emic.com.pl, telefon: 501 186 804

W związku z sytuacją epidemiologiczną konsultacje będą udzielane drogą telefoniczną i mailową. Możliwa wizyta stacjonarna po uprzednim umówieniu się.  

Przemysław Wyciechowski –  koordynator projektów, członek zarządu odpowiedzialny za wszelkie sprawy związane z rynkiem pracy, działaniami fundacji w Trójmieście, fundraisingiem i kontaktem z mediami 

Radosław Wyciechowski – członek zarządu, odpowiedzialny za koordynację finansową projektów fundacji i administrację biur 

Sylwia Żulewska – koordynatorka projektów, członkini zarządu odpowiedzialna za współpracę z instytucjami, działania rzecznicze, działania dla Ośrodka dla Cudzoziemców w Grupie, fundraisingiem i kontaktem z mediami 

 

Kontakt do poszczególnych osób z zespołu Fundacji:

emic@emic.com.pl - jeśli nie wiesz, gdzie dokładnie skierować swoje zapytanie, napisz tu. Przekażemy Twojego maila odpowiedniej osobie.

Projekt "Masz prawo wiedzieć! Plus"

Przemysław Wyciechowski

Punkt informacyjno-doradczy w Bydgoszczy

Marta Gaszak

Punkt informacyjno-doradczy w Toruniu

Olga Kuratnik

Współpraca ze szkołami

Sylwia Antonowicz

Promocja i wolontariat

Katarzyna Margalska-Sędziak
+48 511 176 007
katarzyna.margalska@emic.com.pl
Tatiana Veksler
tetiana.veksler@emic.com.pl

Integracja

Justyna Permus-Sałańska

Pomoc prawna

Wsparcie psychologiczne

Lidia Chylewska-Barakat
lidia.barakat@emic.com.pl
Martyna Laskowska
martyna.laskowska@emic.com.pl
Magdalena Pyrek
magdalena.pyrek@emic.com.pl

Lektorki języka polskiego

Katarzyna Rytlewska (Bydgoszcz)
katarzyna.rytlewska@emic.com.pl

Księgowość

Maria Niemyjska

Administracja

Radosław Wyciechowski

Doradca Zawodowy

Wiesław Piekarski