Kontakt

Fundacja Emic w Toruniu

Fundacja Emic w Bydgoszczy

Kontakt do poszczególnych osób z zespołu Fundacji

emic@emic.com.pl - jeśli nie wiesz, gdzie dokładnie skierować swoje zapytanie, napisz tu. Przekażemy Twojego maila odpowiedniej osobie.
opinie@emic.com.pl - podziel się z nami swoją opinią! Prześlij na podany adres mailowy wszelkie uwagi i komentarze, zarówno te pozytywne jak i negatywne lub wypełnij formularz: https://tiny.pl/wtflh
Dziękujemy!

Zarząd

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia buddy wolontariat1
Natalia Konwerska
natalia.konwerska@emic.com.pl
maria niemyjska
Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.pl
sylwia antonowicz
Sylwia Antonowicz
sylwia.antonowicz@emic.com.pl
Projekt bez nazwy11 v2
Przemysław Wyciechowski
przemyslaw.wyciechowski@emic.com.pl
Projekt bez nazwy12
Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl

Współpraca ze szkołami

Joanna Pankowska
Joanna Pankowska
joanna.pankowska@emic.com.pl
tatiana szymanska
Bydgoszcz Konsultantka ds. edukacji Tatiana Szymanska
+48 512 148 661
tatiana.szymanska@emic.com.pl
Projekt bez nazwy10
Toruń Konsultantka ds.edukacji Tetiana Veksler
+48780 646 770
tetiana.veksler@emic.com.pl

Punkt informacyjno-doradczy w Bydgoszczy

Punkt informacyjno-doradczy w Toruniu

Iryna Karankievich
Iryna Karankievich
iryna.karankievich@emic.com.pl

Promocja i fundraising

katarzyna margalska sedziak
Katarzyna Margalska-Sędziak
+48 511 176 007
katarzyna.margalska@emic.com.pl

Pomoc prawna

Wsparcie psychologiczne

Yuliia Koleshko
Yuliia Koleshko
yuliia.koleshko@emic.com.pl
Svietlana Soboleva
Svietlana Soboleva
svetlana.soboleva@emic.com.pl
Yuliia Potseluieva
Yuliia Potseluieva
yulya.potselueva@emic.com.pl

Księgowość

maria niemyjska
Maria Niemyjska
maria.niemyjska@emic.com.pl

Administracja

radoslaw wyciechowski
Radosław Wyciechowski
radoslaw.wyciechowski@emic.com.pl

Doradca Zawodowy

wieslaw piekarski
Wiesław Piekarski
wieslaw.piekarski@emic.com.pl
Projekt bez tytulu5
Pośredniczka pracy Marta Gaszak
+48 506 681 307
marta.gaszak@emic.com.pl

Projekt i wdrożenie: Symbioza