Biznes

Dzięki wsparciu partnerów biznesowych realizujemy działania edukacyjne i informacyjne, finansujemy godziny pracy psychologa czy zajęcia wyrównawcze dla dzieci z doświadczeniem migracji i uchodźstwa. 

Dostęp do wiedzy opartej na doświadczeniu naszych ekspertów i ekspertek, możliwości włączenia pracowników i pracowniczek firmy, wzmocnienie wizerunku firmy zaangażowanej, czy wsparcie w realizacji założeń strategii CSR to tylko niektóre z obszarów, gdzie możemy zostać Państwa partnerem. Państwa firma może razem z nami zaangażować się we wspieranie ludzi potrzebujących pomocy na wiele sposobów, m.in. w ramach długofalowego partnerstwa strategicznego lub zaangażowania pracowników i pracowniczek (np. poprzez organizowanie dedykowanych zbiórek). 

Zostań naszym partnerem. Pomóż nam planować i realizować skutecznie nasze działania. Zapraszamy do współpracy firmy podzielające nasze wartości i cele, które dzięki współpracy z Fundacją chcą wzmocnić wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie.

Możliwe są różne formy współpracy, porozmawiajmy.
Skontaktuj się:
Katarzyna Margalska-Sędziak

Darowizny finansowe (o charakterze ogólnym lub celowe)

Warsztaty i szkolenia specjalistyczne

Wolontariat pracowniczy

Zbiórki pracownicze i akcje specjalne (np. na dzien dziecka lub z okazji świąt)

 Patronat konkretnej oferty skierowanej do migrantów i migrantek

Wspólne projekty zgodne z misją i strategią Fundacji

Zaufali nam:

Dlaczego warto z nami współpracować?

W działalności fundacji EMIC urzekło nas ogromne zaangażowanie i wrażliwość na ludzkie potrzeby. Fundacja została stworzona z serca i chęci niesienie pomocy osobom, które straciły dach nad głową lub musiały opuścić swój kraj ze względu na niebezpieczeństwo.  Jesteśmy dumni i wdzięczni, że wspólnie z Fundacją możemy wspierać potrzebujących tworząc przyjazne miejsca do życia i warunki do bezpiecznego funkcjonowania.
Daria Niezgoda
Employer Branding Specialist, Atos Poland Global Services Sp. z o.o.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jednocześnie, informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres emic@emic.com.pl.

Informujemy, że nie są Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Administratorem podanych danych osobowych jest Fundację EMIC, ul. Jagodowa 37, 87-100 Toruń. Kontakt z nami emic@emic.com.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu twoich danych osobowych przez nas i twoich uprawnieniach znajdziesz na stronie Polityki prywatności.

Wszystkie pola są obowiązkowe.

Projekt i wdrożenie: Symbioza