O nas

Jesteśmy najstarszą organizacją w regionie prowadzącą działania dla osób z doświadczeniem migracji i uchodźstwa.

Współpracujemy ze szkołami, do których uczęszczają dzieci z różnych krajów, z firmami tworzącymi przyjazne miejsca pracy dla pracowników i pracowniczek z zagranicy oraz z instytucjami, które stykają się z cudzoziemcami. Realizujemy działania edukacyjne i informacyjne przedstawiające prawdziwy obraz migrantów i migrantek oraz warunków ich życia w Polsce. Wizją organizacji jest społeczeństwo, w którym migranci/ki oraz społeczeństwo przyjmujące żyją we wspólnocie i otwartości, wykorzystując swój potencjał i różnorodność.

Chcemy otwartych i przyjaznych instytucji na obywateli i obywatelki miast innych narodowości niż polska. Instytucji, które będą  podejmować działania integracyjne, w oparciu o stworzone strategie i polityki migracyjne.


Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas: emic@emic.com.pl   

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jednocześnie, informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres emic@emic.com.pl.

Informujemy, że nie są Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Administratorem podanych danych osobowych jest Fundację EMIC, ul. Jagodowa 37, 87-100 Toruń. Kontakt z nami emic@emic.com.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu twoich danych osobowych przez nas i twoich uprawnieniach znajdziesz na stronie Polityki prywatności.

Wszystkie pola są obowiązkowe.

Projekt i wdrożenie: Symbioza